Pokuď i TY BYS chtěl patřit do teamu Shaman Tester/ka Kontaktuj mne na marekoross@email.cz SHAMAN GO
 

Deštník s bočnicemi Zebco storm

 
Rybářský výškově nastavitelný deštník s odnímatelnou bočnicí a možností naklopení až 45 ° a 90 ° nejen na lov kaprů na rybolov za každých podmínek. Průměr až 2,5m, materiál 190 D Nylon. Skvělý pomocník proti větru i dešti. Barva: zelená.
Dostupnost Skladem
Varianta
1 948,75 Kč / ks
   
Značka ZEBCO
Kategorie Deštníky
 

Deštník s bočnicemi zebco storm

Jednoduchý a rychle rozložitelný přístřešek vás ochrání před větrem, deštěm a samozřejmě v letních dnech před přímým slunečním zářením. Deštník je výškově nastavitelný s možností naklonění do 45° nebo 90° stupňů. Bočnice je osazena průhlednými okénky, přes které máte přehled co se děje kolem vás. Bočnice je odnímatelná a proto lze využívat samostatný deštník. Balení obsahuje kolíky a provázky pro pevné ukotvení v nepříznivém počasí. Také balení obsahuje ochranné pouzdro pro deštník a extra pouzdro pro bočnici.

Důvody ke koupi deštník s bočnicemi zebco storm:

  • Ochrana před sluncem, deštěm a větrem
  • Jednoduchá manipulace
  • Nastavitelná výška a sklon
  • Odnímatelná bočnice
  • Šponovací kolíky

ZEBCO EUROPE kvalita od roku 1860

Historie Zebco Europe v Německu začala v roce 1860 kdy Josef Witt a Ernst Gustav Führmann založili v Hamburku společnost pod jejich jmény a prodávali lana, sítě a další vybavení pro komerční rybolov. Brzy byl sortiment rozšířen o rybářské náčiní. Ernst Gustav Führmann řídil firmu 40 let a velmi úspěšně. V roce 1918 převzal společnost jeho syn Ernst Führmann a vedl ji dalších 30 let. Po jeho smrti v roce 1949 převzala společnost jeho žena a vedla firmu několik let spolu s bývalým asistentem jejího muže. Nakonec v roce 1967 prodala společnost Witt & Führmann, která byla rodinným podnikem 90 let. Pod novým vedením se rychle rozvíjela a změnila jméno na Witt & Führmann, Snap Angelgeräte GmbH. V roce 1986 změnila společnost znovu vlastníka a spolu se Zebco corporation (USA) došlo k dalšímu rozvoji. V roce 1994 se společnost přejmenovala na Zebco sports a na jaře 2002 začala prodávat své výrobky i v evropských pobočkách. Sjednocení značek Zebco které byly prodány odděleně se sjednotily v roce 2011. Díky akvizicím bylo dosaženo dvou klíčových cílů: první-dlouhodobé zajištění globální strategie značky a druhý-zajištění většího rozmachu v Evropě.

Výrobca ZEBCO
Priemer vlasca 2,5m
www.geoffanderson.sk 26
www.tandembaits.sk 126
Naskladnené 05.12.2022
poradové číslo 4367
heureka dostupnost 1
cz-dph 21
Dostupnosť CZ 1
import/export 2
mnozstvo skladom 1
Obrat 1

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: