Pokuď i TY BYS chtěl patřit do teamu Shaman Tester/ka Kontaktuj mne na marekoross@email.cz SHAMAN GO
 

Sunset Amnesia

 
399 Kč / ks
   
Kód produktu 123216
Kategorie Vlasce, Šňůry, Fluocarbony
 

Sunset Amnesia

Amnesia si vysloužila celosvětový konsenzus, že je to nejlepší střelecká linie, která je k dispozici pro podporu střeleckých kuželů. V exkluzivním procesu vyvinutém společností Sunset je Amnesia s pevným vláknem produkována bez paměti, což je tendence filamentu vrátit se do své původní polohy, což činí monofilament méně než ideální střeleckou linii.

Amnézie odtrhne naviják na začátku dne jako každý monofil, v těsných cívkách. Při přípravě na použití je amnézie napnutá, dává asi 10 procent. Po zbytek dne leží Amnézie ve volných, zamotaných smyčkách.

Když je hlava uvolněna, Amnézie vystřelí nahoru přes vodítka volně, bez zauzlování nebo sady monofilních cívek, které by zpomalily její průchod.

Amnézie je kulatá, lepší než zploštělé nebo oválné monofilamenty, protože prořezává vodu. Zploštělé monofilní roviny ve vodě, vyvíjející uvolněné a zpomalující potopení hlavy.

Amnézie bez paměti v rozmezí 6 lb až 60 lb pokrývá celou škálu muškařského potenciálu. Každý test nabízí vynikající střelecké a rybářské vlastnosti, díky nimž je Amnesia nejlepší dostupnou střeleckou šňůrou.

Také skvělá linka pro výrobu námořních vůdců a otřásaných vůdců pro odlévání na pláži a rybaření na molu. Univerzální monofilament, který by měl být v každém rybářském náčiní.

Klíčové prvky

  • Monofilament bez paměti
  • Eliminuje těsné navíjení
  • Odolné proti zamotání
  • Ideální vůdce a snood line
  • Vhodné pro sladkou i slanou vodu
  • Velikost cívky: 100m
 
Hmotnost 2.9 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: